Pat a Mat – Zimní radovánky

20. 12. 2020 27. 12. 2020 Online událost

Vážení sledovatelé! Rádi bychom Vás pozvali na online projekci českého animovaného filmu pro všechny věkové kategorie „Pat a Mat: Zimní radovánky“.

Film můžete zhlédnout od 20.12.2020, 00:01 hodin do 27.12.2020, 23:59 hodin na platformě dafilms.com.

Kdo je Pat a Mat?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové a hrdinové stejně zvaného filmu. Jsou to animované postavičky, jejichž tvůrci jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Pat a Mat byli zejména vysíláni v rámci Večerníčků pro děti.

Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž či závadu. Používají speciální metody a nepatřičné nástroje, takže daný problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějakým způsobem vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada humorných situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.

„Pat a Mat – Zimní radovánky"

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

Rádi bychom Vás také informovali, že za 135 Kč měsíčně má divák přístup k více jak 2000 filmům. Vánoce na Dafilms: Roční předplatné za 799 Kč.  

Partneři této události

Informace o události

  • Název události: Pat a Mat – Zimní radovánky
  • Datum: 20. 12. 2020 27. 12. 2020
  • Adresa: Online událost

Podobné události