Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.11.2018

Pavel Steidl vystoupí na Festivalu Corde D´Autunno

V pátek 23. listopadu v Miláně vystoupí český kytarista Pavel Steidl na koncertě zvaném ‘Il suono di Francisco Simplicio". Koncert bude součástí festivalu Corde d’Autunno a bude zahájen v 19:30 hodin v kulturním sportovním středisku Asteria (Piazza Francesco Carrara Cappella 17, Istituto Cocchetti).

 

Pavel Steidl vystudoval pražskou konzervatoř, kde ho učili mimo jiné Milan Zelenka a Arnošt Sádlík a pražskou Akademii múzických umění, kde jej vedl uznávaný kytarový virtuos Štěpán Rak. Roku 1982 se stal vítězem soutěže Radio France de Paris a koncertoval ve více než třiceti zemích světa (Kanada, Kuba, Španělsko, Polsko, Rakousko, Kostarika, Guatemala, Austrálie, Japonsko, Velká Británie, Mexiko a mnoho dalších). 

Festival Corde d'Autunno je mezinárodní kytarový festival založený v roce 2010 pod vedením kytaristy Marca Ramelliho, který dal  mnoha mladým kytaristům příležitost veřejně vystoupit a který pořádal koncerty a mistrovské kurzy nejvýznamnějších virtuosů v mezinárodním měřítku, jakými jsou například: Pavel Steidl, Ricardo Gallen, Marcin Dylla, Zoran Dukič, Solo-Duo, Marco Socias, Carlo Marchione, Andrea Dieci, Rolf Lislevand.

Místo konání:
Piazza Francesco Carrara Cappella 17
Datum:

23.11.2018

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala