Kariéra

Stáž na Českém centru v Miláně

NABÍDKA STÁŽE na Českém centru Milán

České centrum v Miláně vypisuje výběrové řízení na nehonorovanou pracovní stážpro zájemce o propagaci české kultury v Itálii v termínu leden 2017 – duben 2017 a duben 2017 - červen 2017 (pracovní doba: 40 hodin týdně).

Česká centra prosazují českou kulturní scénu na mezinárodním poli a propagují Českou republiku ve světě. Působí jako síť prostřednictvím 22 Českých center v zahraničí na třech kontinentech. Jsou agenturou Ministerstva zahraničních věcí pro prezentaci země.

INFORMACE K PODOBĚ STÁŽE

Náplň stáže:

●   (spolu)organizace kulturních projektů Českého centra Milán

●   obsluha recepce a galerie - komunikace s návštěvníky (podávání informací)

●   administrativní práce (vyřizování telefonů)

●   překládání programových textů a úřední korespondence (it - čj, čj - it)

●   příprava PR textů a tiskových zpráv, monitoring italských médií

●   produkční výpomoc při akcích konajících se v ČC (vernisáže, prezentace knih)

●   účast na akcích pořádaných ČC (výstavy, filmové projekce, koncerty)

Požadavky:

●   pokročilá znalost českého jazyka

●   pokročilá znalost italského jazyka (min. úroveň B2)

●   komunikativní znalost anglického jazyka

●   komunikativnost, organizační schopnosti

●   pokročilá znalost práce na počítači

●   dobrá orientace v české kulturní scéně

Stážistům nabízíme:

●   zdokonalení organizačních, prezentačních a jazykových schopností

●   rozšíření kulturního přehledu

●   získání pracovní zkušenosti v zahraničí

●   vytvoření nových kontaktů

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: ccmilano@czech.cz, a to nejpozději do 20. 11. 2016!

Budeme se těšit na Vaši žádost!

Více informací naleznete na: http://www.czechcentres.cz/kariera/staze/
S jakýmikoli dalšími dotazy se můžete obrátit na výše uvedený e-mail.