Kariéra

Stáž na Českém centru v Miláně

NABÍDKA STÁŽE na Českém centru Milán

České centrum v Miláně hledá stážisty se zájmem o propagaci české kultury v Itálii v termínu
 od 10.1.2018 do 30.6. 2018 (min.na dobu 3 měsíců), pracovní doba: 40 hodin týdně.

Česká centra prosazují českou kulturní scénu na mezinárodním poli a propagují Českou republiku ve světě. Působí jako síť prostřednictvím 22 Českých center v zahraničí na třech kontinentech. Jsou agenturou Ministerstva zahraničních věcí pro prezentaci země.

INFORMACE K PODOBĚ STÁŽE

Náplň stáže:

  • příprava PR textů a tiskových zpráv, podkladů pro webové stránky
  • správa sociálních sítí (Fb, Twitter, Instagram) včetně plánování a přípravy textů
  • monitoring italských médií
  • produkční výpomoc při akcích konajících se v ČC i mimo ČC (vernisáže, prezentace knih, výstavy, filmové projekce, koncerty)
  • obsluha recepce a galerie - komunikace s návštěvníky (podávání informací)
  • administrativní práce
  • překládání dalších programových textů a projektů (it - čj, čj - it)

Požadavky:

●   pokročilá znalost českého jazyka

●   pokročilá znalost italského jazyka (min. úroveň B2)

●   komunikativní znalost anglického jazyka

●   komunikativnost, organizační schopnosti

●   pokročilá znalost práce na počítači

●   dobrá orientace v české kulturní scéně

Stážistům nabízíme:

●   zdokonalení organizačních, prezentačních a jazykových schopností

●   rozšíření kulturního přehledu

●   získání pracovní zkušenosti v zahraničí

●   vytvoření nových kontaktů

V případě zájmu prosím zašlete do.2017 svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný dotazník k žádosti o umožnění stáže na ČCZ (dostupný na stránkách Českých center, v sekci Kariéra – Stáže) na e-mail  ccmilano@czech.cz.  Jedná se o neplacenou stáž, doporučujeme hlavně studentům s nárokem na grant (např. Erasmus).

Více informací naleznete na: http://www.czechcentres.cz/kariera/staze/
S jakýmikoli dalšími dotazy se můžete obrátit na výše uvedený e-mail.