Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.03.2019

Tereza Boučková představí v Itálii knihu „Indiánský běh“

Od 10. do 13. dubna bude spisovatelka Tereza Boučková v italských městech představovat svou knihu „Indiánský běh“. Doprovodí ji překladatelka knihy Laura Angeloni a bohemisté a překladatelé Alessandro Catalano a Alessandro de Vito.

25.03.2019

CZECH IT OUT! Euroluce 2019

Blíží se každoroční slavný Salone del Mobile di Milano, mezinárodní výstava a referenční bod pro odvětví bytového vybavení a doplňků. Tento rok expozice Euroluce pohostí řadu vystavujících z České republiky, kteří nám představí spoustu způsobů, jak si stylově rozzářit život. Salone proběhne od 9. do 14. dubna na Rho Fiera di Milano.

10.04.2019

Představení knihy „Václav Havel. Cinque discorsi sull'Europa" v Římě

Dne 14. dubna od 18 hodin proběhne v museo Macro Asilo v Římě představení knihy „Václav Havel. Cinque discorsi sull'Europa."

02.04.2019

Výstava „The Sun“ Julie Chocholy v Miláně

Od 5. dubna do 12. května 2019 High Perspective v Miláně uvede novou výstavu “The Sun” umělkyně Julie Chocholy. Výstava bude nainstalována v přední části nově otevřeného konceptuálního prostoru a bude zahrnovat nejnovější tvorbu této české umělkyně. Primárně se High Perspective profiluje jako concept store, který prezentuje a prodává módu od začínajících designéru a nezávislých značek. High Perspective navíc pořádá výstavy módní fotografie a večerní hudební eventy s DJs, kterými podporuje nezávislou fotografickou tvorbu a elektronickou hudbu.

Kalendář

ČESKÁ CENTRA

Novinky